OtakuRoRPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

OtakuRoRPG

Forum OtakuRPG in romana
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Misiune grad E love498

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Admin
I Hokage
I Hokage
Admin


Chakra : 106
Ryo : 189
Varsta : 27

Misiune grad E love498 Empty
MesajSubiect: Misiune grad E love498   Misiune grad E love498 Icon_minitimeVin Iul 18, 2014 6:11 pm

Membri: love498
Timp: 2 zile
Expira: 20.07.2014
Recompensa: 5-10 ryo

Tel: love498 ai primit misiunea de a ne aduce informatii despre Mei Terumi in 10-15 randuri scrise de tine,poti sa te inspiri si de pe internet,dar doar putin; + o poza de tip avatar pentru forum cu Mei!

Bafta!
Sus In jos
https://narutorpgro.forumgratuit.ro
love498
Kiri Academy
Kiri Academy
love498


Chakra : 174
Ryo : 511
Varsta : 28

Misiune grad E love498 Empty
MesajSubiect: Re: Misiune grad E love498   Misiune grad E love498 Icon_minitimeDum Iul 20, 2014 2:38 pm

Misiune grad E love498 2yzdatd
Mei Terumi este a cincea Mizukage. Mei este o persoană veselă .Ea este,de obicei,buna si pasnica.Vorbeste frumos cu alti ca sa evite conflicte.Mei este mai inteligenta decat celelalte Kage.
Aceasta pare a fi oarecum sensibila,atuci cand vine vorba de viata ei personala.
Ea este o femeie inalta,subtire,in varsta de 30 de ani.Are ochii verzi si parul castaniu.Vestimentatia ei este redata de o rochie albastra cu maneci lungi ,de culoare inchisa.Dedesubt,ea poarta o armura de plasa,care acopera mai putin partea superioara a corpului decat rochia ei si niste jampieri de plasa peste genunchi,urmati de niste sandale cu toc inalt,ajungand pana la genunchi.Legat de fata ,adora sa isi deschida usor culoarea buzelor cu un ruj strident.
Temuri este un Kunoichi foarte puternic din Kirigakure,abilitatile si conducerea ei,i-a adus titlul de Mizukage.Ea este foarte calma si perceptiva in lupta.
Aceasta poate utiliza mai multe puteri ,cum ar fi : pamant;foc;apa si doua Genkai kekkei;este profesionista in tehnici de lansare a apei;poate folosii „The Hiding in Mist Technique”.
Sus In jos
Admin
I Hokage
I Hokage
Admin


Chakra : 106
Ryo : 189
Varsta : 27

Misiune grad E love498 Empty
MesajSubiect: Re: Misiune grad E love498   Misiune grad E love498 Icon_minitimeDum Iul 20, 2014 2:51 pm

Misiune indeplinita!
Recompensa: 9 ryo
Sus In jos
https://narutorpgro.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Misiune grad E love498 Empty
MesajSubiect: Re: Misiune grad E love498   Misiune grad E love498 Icon_minitime

Sus In jos
 
Misiune grad E love498
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Misiune Rang E: love498
» Misiune grad E Alfa29
» Misiune grad E Deny
» Misiune Grad D Alfa29
» Misiune grad D Alfa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
OtakuRoRPG :: RPG :: Misiuni Ninja :: Kirigakure-
Mergi direct la: